Online Danışmanlık

Dünya Sağlık Örgütünce pandemi olarak ilan edilen küresel bir salgının içerisinden geçmekteyiz. Herkesin azami dikkat göstermesi gereken, şakası olmayan bir süreç. Hepimizin bu süreci en hafif zararla atlatabilmesini diliyoruz. Sürekli maruz kalınan ve gündem olan bir konunun insanlar üzerinde olumsuz psikolojik yansımalarını görmek oldukça doğal… Bir yandan bulaş kaygısıyla toplumsal panik psikolojisi, diğer yandan başlanmış olan bir terapötik sürecin kesintiye uğraması riski…

Online Terapi Nedir?

Psikoterapi sürecinin fiziksel olarak aynı ortamda birebir yüz yüze gerçekleştirilmesi her zaman öncelikli olarak tercih edilmesi gereken bir olgudur. Ancak çeşitli nedenlerle (çok sık seyahat etmek, yoğun iş temposu, her hafta aynı gün, saat ve yerde seans için uygun olmamak, terapistin bulunduğu şehirden uzakta yaşamak veya salgın hastalık vb. riskli durumlar) aynı fiziki ortamda yüz yüze görüşmenin gerçekleştirilemediği durumlarda, son yıllarda tüm dünyada kabul gören bir uygulama olan online terapi yöntemi destek alma yollarından biri olarak tercih edilmektedir.

Son yıllarda tüm dünyada internet kullanıcılarının yoğun olarak tercih ettikleri online psikolojik danışmanlık hizmeti bu türlü kaygıların üstesinden gelmek için de geliştirilmiş, fiziksel olarak aynı ortamda olmak dışında birebir yüz yüze sürdürülen bir danışmanlık sürecidir. Siz danışanlarımızın böylesi özel zamanlarda yanında olmak ve terapi sürecini kesintisiz sürdürmek için ihtiyacınız olan Skype, Zoom, Facetime ve WhatsApp gibi görüntülü iletişim araçlarından birisi ile kendiniz için sessiz ve özel bir alan… Sağlıcakla…

Online terapi hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşınız.

Online Danışmanlık

Online Danışmanlık” hakkında 2 yorum

  1. I just could not go away your web site before suggesting that I actually loved the standard information a person provide to your visitors? Is gonna be again incessantly to check up on new posts.

  2. I do not even know how I finished up here, but I assumed this submit was once great. I do not recognise who you’re however definitely you are going to a well-known blogger if you happen to aren’t already 😉 Cheers!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.