About Us

Psikoloji Antalya / Antalya  Klinik Psikoloji Enstitüsü modern yaşamın bireylerde yarattığı sorunlar karşısında akılcı ve işlevsel bir bakış açısı geliştirerek, klinik psikoloji ve psikoterapi alanlarında çağdaş bir yaklaşımla hizmet vermek amacıyla Uzman Klinik Psikolog Sibel Dinç Çalışkan tarafından kuruldu.

Antalya Klinik Psikoloji Enstitüsü, birikim ve tecrübeleriyle bir araya gelen uzman kadrosu ile danışanların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için Psikoterapi ve Psikolojik Danışmanlık hizmetleri; firmaların ve çalışanlarının kapasitelerini güçlendirmek için Kurumsal Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri; hem öğrenciler hem de alanda fayda göstermek isteyen uzmanların yetkinliklerinin artırılması ve mesleki gelişimleri için Psikoterapi Eğitimleri, Atölye Çalışmaları, Psikometrik Ölçme ve Değerlendirme Yöntemleri ile Süpervizyon Çalışmaları yürütüyoruz.

İçinde yaşadığımız topluma karşı sosyal sorumluluklarımızın ve yapabileceklerimizin farkındayız. Eğitimler, atölyeler, seminerler ve projelerle çocukların, gençlerin ve ailelerinin kişisel gelişimlerine ortak oluyor, hayatlarına dokunuyoruz…